Cookies: nemohli by Piráti vezdejší navrhnout zrušení upozorňování? Jsou otravná, zejména když cookies pravidelně mažete, a tudíž musíte všechny ty popupy odklikat pokaždé znovu :-)
Jestli jde o soukromí, tak by mnohem zajímavější bylo, kdyby weby musely zveřejňovat na začátku landing page své partnery, s nimiž uživatelská data sdílejí, a to minimálně fontem 20px. Některé stránky by tak měřily kilometr a možná by přiměly ty weby redukovat třetí strany.
@LukeAlmighty lol