Kdybyste náhodou nevěděli, co si dát za melodii jako budík, tohle je tip. Aneb dnešní tvorba...

soundcloud.com/mig-1984-cz/pod

to jsem rád, že se líbí.. nejlepší věci stejně vznikají z prokrastinace (dneska toho bylo tolik v plánu :-D )

Follow

@mig
Já měl znělku na Attack on Titan.
Když už budík, tak něco, co chceš vypnout za 0.1s, jelikož 0.2 je moc pozdě.

Protože toto pustit ráno na plné prdy je opravdu overkill.

· · Web · 0 · 0 · 0
Sign in to participate in the conversation
Game Liberty Mastodon

Mainly gaming/nerd instance for people who value free speech. Everyone is welcome.