@johnny
Komouš jako komouš, u levice mezi libertarian a autoretarian už je rozdíl jen slovníkový.
@johnny
Ale neber si to jako útok prosím tě. Já to slovo komunisty nevidím tak nenávistně, jako většina státu.
Nadruhou stranu, pro mě je komouš každý, kdo podporuje EU.
@LukeAlmighty@gameliberty.club
Dobrý, politika by se, kromě fašounů, neměla brát vážně. Rozhodně se jako komunista necítím :D
Ad EU, to je potom těžký, když jsme desetimiliónová země plná alkoholickejch pepíků s kupní sílou balkánských zemí.
@johnny
Tak jsem rád, že to nehrotíš :D
@LukeAlmighty@gameliberty.club
Pořád lepší, než auth left