Kdybyste náhodou nevěděli, co si dát za melodii jako budík, tohle je tip. Aneb dnešní tvorba...
https://soundcloud.com/mig-1984-cz/podrep-vypon
to jsem rád, že se líbí.. nejlepší věci stejně vznikají z prokrastinace (dneska toho bylo tolik v plánu :-D )
@mig Já měl znělku na Attack on Titan.Když už budík, tak něco, co chceš vypnout za 0.1s, jelikož 0.2 je moc pozdě.
Protože toto pustit ráno na plné prdy je opravdu overkill.
Mainly gaming/nerd instance for people who value free speech. Everyone is welcome.