Show newer

@schmaker
Jediné co říká je "beeeeee, lidé se mnou nesouhlasí......"

To nemá s fakty nic společného.

@schmaker
Ta baba je blbá :omegalul:
Fakt díky. Takové lidi mi sdílej častěji. Člověk, který nechápe, že její slovo není zákon je dokonalý clown.

@schmaker
lidé nevěří novinářům...

No proboha, to je ale katastrofa :D Kde to ti lidé berou, když je nazyíváš Putinovy loutkamy v televizi :alexjonessmile2:

@schmaker
"všechny ty lži jsou namířeny proti žápadu, americe, naopak oslavují ruské vidění světa"

Jako vždy.... jde jen o jednostranný levicový psy-op :sadpanda:

Sakra, lidé občas nesouhlasí, to z nich nedělá Putinovy špehy proboha.

Sometimes, I feel so proud of being Czech.

Because now, that somehow our team got placed under US managers, they are so fucking lost over our cultural standards. :omegalul:

@mig
Přesně.
Dlouho jsem přemýšlel, proč i bez adblocku ty reklamy nejsou schopny mi nic nabídnout, ale pak mi došlo, že mé prachy prostě nikoho nezajímají.

@Sabex
Btw, I personally hate the way chat AI is being used.

It is a good thing to simulate conversation, but a horrible tool to check data. It is kinda the opposite of what we're used to computers understanding. :ablobcool:

@Sabex
*sorry, broken screen on phone :D
You never know when it starts typing on its own.

@Sabex
You are talking about a mathematically made simulation of the same beliefs, that you hold, so you think they are dumb for listening to it?

Huh???

Show older
Game Liberty Mastodon

Mainly gaming/nerd instance for people who value free speech. Everyone is welcome.